Yhteystiedot

Puheenjohtaja: Asko Laine gsm. 044 982 0490 asko.laine(at)pp.phnet.fi
Palokunnan päällikkö: Jari Laine, gsm. 040 777 1093 jari.k.laine(at)phnet.fi

Naisosasto
Puheenjohtaja: Anne Parikka gsm. 040 752 7898 anneparikka1(at)gmail.com

Nuoriso-osasto
Nuoriso-osaston johtaja: Arttu Selonen, gsm. 040 733 0917 arttuselonen1(at)gmail.com

Veteraaniosasto
Puheenjohtaja: Antti Suontausta, gsm. 040 753 2206 antti.suontausta(at)phnet.fi

Sihteeri: Eija Seppä, gsm. 040 540 5524  eml.seppa(at)gmail.com

Telttojen- ja kalustonvuokraus
Telttatiimi, gsm. 040 552 8522

Vuosijuhlan markkinapaikkojen myynti
Petri Ruusunen, gsm. 050 913 1995 petri.ruusunen96(at)gmail.com
Sami Nikkari, gsm. 040 845 7058 tai sami.nikkari(at)gmail.com

Sormikoukun MM-kilpailut
Jukka Savolainen, gsm. 040 071 6154

Sähköpostit:
kosken.vpk(at)pp.phnet.fi, (tähän osoitteeseen hälytysosaston sekä veteraaniosaston postit)

 

koskenvpk.naiset(at)pp.phnet.fi

koskenvpk.nuoret(at)pp.phnet.fi

 

Posti: Kosken VPK, Keskustie 10, 16800 Hämeenkoski

Kerhohuone: 040 659 2220

Voit myös ottaa yhteyttä alla olevalla lomakkeella:

Nimi (pakollinen):
Sähköposti:
Puhelinnumero:
Asiasi:
Varmenne: captcha